komenda miejska policji w Białej Podlaskiej
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy jako sprawców pobicia

Policjanci bialskiej komendy ustalili sprawców pobicia mieszkańca gminy Biała Podlaska. Do zdarzenia doszło pod jednym z klubów na terenie miasta. 27 i 28-latek, podejrzani o dokonanie tego czynu usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Powodem tego zdarzenia miał być fakt, że pokrzywdzony „zaczepiał” matkę jednego ze sprawców. Teraz o dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę pod jednym z bialskich klubów. Po godz. 4:00 dyżurny komendy miejskiej został poinformowany, że mieszkaniec gminy Biała Podlaska został zaatakowany przez nieznanych mężczyzn. Policjanci na miejscu potwierdzili zgłoszenie. Pokrzywdzony w rozmowie z mundurowymi podał, że był bity przez kilku sprawców, a dodatkowo w trakcie zdarzenia zostały mu skradzione pieniądze. Mężczyzna nie znał napastników, nie potrafił podać również powodu dla którego doszło do zdarzenia.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia osób, mających związek ze sprawą. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, funkcjonariusze do wyjaśnienia zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy w wieku 27 i 28-lat.

W trakcie rozmowy z policjantami potwierdzili, że zadawali ciosy pokrzywdzonemu. Powodem takiego działania miał być fakt, że ten „zaczepiał” matkę jednego z nich, która również była w lokalu. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty, przyznali się do winy i dobrowolnie poddali się karze. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.