policja biała podlaska

Zatrzymali 52-latka poszukiwanego listem gończym

Podzielcie się informacją

Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 52-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności, zrywając wszelkie kontakty i ukrywając się przed organami ścigania. Żmudna praca kryminalnych doprowadziła do ustalenia miejsca jego pobytu na terenie powiatu warszawskiego zachodniego. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób bialskiej komendy, ustalili miejsce pobytu 52-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za oszustwo. Mężczyzna chcąc uniknąć wymierzonej kary ukrywał się przed organami ścigania od września ubiegłego roku, zerwał też wszelkie kontakty.

Funkcjonariusze ustalili, gdzie przebywa 52-latek. W trakcie działań bialskich policjantów aktywnie wspierali również funkcjonariusze z Biura Kryminalnego KGP.

Mężczyzna został zatrzymany w miejscu swojego obecnego zamieszkania, na terenie powiatu warszawskiego zachodniego. Był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów, gdyż nie spodziewał się, że wpadną na jego trop. Wczoraj 52-latek trafił do zakładu karnego.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.