skrzyżowania ulicy Terebelskiej z DK-2

Zamknięcie skrzyżowania ulicy Terebelskiej z DK-2

Idźcie i siejcie ;)

Rozpoczyna się kolejny etap przebudowy skrzyżowania ulicy Terebelskiej z DK-2. W związku z tym od 2.10.2020 r. do 30.11.2020 r. będzie tam obowiązywała czasowa, zmieniona organizacja ruchu: zostanie wprowadzony ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną, zamknięte będą wloty ul. Terebelskiej w DK 2.

Objazdy zostaną wyznaczone zgodnie z załączonym schematem.
Ruch drogowy będzie udrożniony i upłynniony dzięki wyznaczonemu rondu na skrzyżowaniu ul. Janowskiej z ul. Jana III Sobieskiego.
W obrębie skrzyżowania ul. Sitnickiej z drogą krajową nr 2 prędkość zostanie ograniczona do dopuszczalnej prędkości 50 km/h.
W związku ze zmianą MZK uruchamia dodatkową linię obwodową „O”, która umożliwi dojazd z Pętli Terebelska do Rakowisk i z Rakowisk do Pętli Terebelska. Tam po przesiadce  będzie możliwość kontynuowania jazdy liniami „D”, „S” lub innymi. Linia „O” zostaje wprowadzona zamiast kursów linii „D” i „S”  na trasie Rakowiska – Pętla Terebelska w dni robocze.
Od 30.09.2020 r. (środa) przez ok. 2 miesiące w dni robocze kursy te zostają zawieszone. W związku z tym w dni robocze ulegną zmianie godziny odjazdów z przystanków w Rakowiskach. W soboty i niedziele będą obowiązywały godziny odjazdów linii „D”.
O nowych godzinach odjazdów linii „O” w dni robocze informuje rozkład znajdujący się na stronie internetowej MZK oraz na przystankach autobusowych.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel.: 83 343 87 18,  83 343 27 95 wew.21.
Prace są elementem realizowanego zadania „Poprawa dostępności transportowej w Brześciu i Białej Podlaskiej”.
Przepraszamy za utrudnienia. Prosimy o ostrożną i bezpieczną jazdę.
skrzyżowania ulicy Terebelskiej z DK-2
UM Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.