Zamknięcie Lubelskiej i Witoroskiej
AutoMoto Z Białej Podlaskiej

Zamknięcie Lubelskiej i Witoroskiej

W związku z planowaną budową dojazdów do tunelu na przejeździe kolejowo – drogowym kategorii „A” w km 171,369 linii kolejowej nr 2 w ciągu drogi wojewódzkiej nr 812 na czas prowadzenia robót drogowych, niezbędne jest całkowite zamknięcie odcinka ulic Witoroskiej i Lubelskiej.

Zamknięcie tych ulic spowoduje przeniesienie ruchu drogowego na przejazd kolejowo-drogowy w ciągu ulicy Łomaskiej. Aby uniknąć paraliżu głównego układu komunikacyjnego miasta w kierunku północno–południowym oraz aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom ruchu drogowego i możliwość dojazdu służb ratunkowych, w celu efektywnego upłynnienia ruchu, firma realizująca projekt, zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji – I Etap, od 10 grudnia rozpoczyna roboty przygotowawcze związane z wyznaczeniem tymczasowego ronda na skrzyżowaniu ulic Łomaskiej z Kolejową.

W pierwszej kolejności przeprowadzone zostaną prace rozbiórkowe, następnie zostanie utwardzona dodatkowa nawierzchnia jezdni. Wszystkie prace odbywać się będą pod ruchem z niedużymi przewężeniami jezdni.

Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą to na początku przyszłego roku prace związane z wyznaczeniem tymczasowego ronda zostaną zakończone.

Zamknięcie Lubelskiej i Witoroskiej

Źródło: facebookowy profil UM Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.