Zamiast pomidorów uprawiał marihuanę

Podzielcie się informacją

Kryminalni terespolskiego komisariatu ujawnili i zlikwidowali nielegalną uprawę konopi innych niż włókniste. Rośliny w różnej fazie wzrostu wysadzone były w foliowym tunelu oraz na terenie jednej z posesji w gminie Kodeń. Do wyjaśnienia zatrzymany został 33-letni mieszkaniec posesji. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy. Uprawa jak i posiadanie konopi zgodnie z przepisami zagrożona jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci powiatu bialskiego cały czas prowadzą działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Kolejnym efektem pracy funkcjonariuszy terespolskiego komisariatu jest ujawnienie nielegalnej uprawy konopi. We wtorek (24.08)  kryminalni weszli na teren jednej z posesji w gminie Kodeń. Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że zamieszkujący ją 33-latek może uprawiać konopie indyjskie. Na miejscu potwierdzili tą informacje.

W trakcie przeszukania posesji funkcjonariusze ujawnili 10 roślin w różnej fazie wzrostu. Niektóre z nich sięgały niemal  1,5 metra wysokości. Rośliny wysadzone były w foliowym tunelu oraz na terenie posesji. Zostały one zabezpieczone natomiast 33-latek zatrzymany został do wyjaśnienia.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami uprawa konopi zagrożona jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Terespol
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Kodeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.