Zaginiony Wojciech Jańczuk
Z Białej Podlaskiej Zaginieni

Zaginiony Wojciech Jańczuk

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukują 31-letniego Wojciecha Jańczuka. Mężczyzna w niedzielę wyszedł z miejsca swojego zamieszkania. Do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt pod nr tel. (83) 344-83-00 lub na numer alarmowy 112.

Zaginiony Wojciech Jańczuk

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukują 31-letniego Wojciecha Jańczuka, zam. Biała Podlaska.

Mężczyzna ostatni raz widziany był przez osobę najbliższą w dniu 4 sierpnia około godz. 12:00. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną, a jego miejsce pobytu nie jest znane.

Rysopis zaginionego: wzrost około 185 cm, sylwetka szczupła, ciemne krótko ścięte włosy, jasne oczy, uzębienie pełne. W dniu zaginięcia ubrany był w żółtą koszulkę t-shirt oraz krótkie szare spodenki.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komenda Miejską Policji w Białej Podlaskiej pod nr tel. (83) 344-83-00 lub na numer alarmowy 112.

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.