Zaginął 33-letni Kamil Fabian
Janów Podlaski Konstantynów Zaginieni

Zaginął 33-letni Kamil Fabian

Policjanci z Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim poszukują  33-letniego Kamila Fabian. Mężczyzna w dniu 23 listopada oddalił się z Domu Pomocy Społecznej w Konstantynowie. Do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt pod nr tel. 83 344 84 24 lub na numer alarmowy 112.

Policjanci z Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim poszukują 33 letniego Kamila Fabian. Mężczyzna w dniu 23 listopada 2018 roku oddalił się z Domu Pomocy Społecznej w Konstantynowie i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną, a jego miejsce pobytu nie jest znane.

Rysopis zaginionego: wzrost 176 cm, waga około 75 kg, sylwetka szczupła, ciemne kędzierzawe włosy, może nosić okulary. W dniu zaginięcia ubrany był w czarna kurtkę, ciemne spodnie, czarne półbuty i ciemną czapkę. Miał ze sobą czarną teczkę z paskiem noszoną na ramieniu.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Janowie Podlaskim pod nr tel. 83 344 84 24 lub na numer alarmowy 112.

Zaginął 33-letni Kamil Fabian

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.