Zabezpieczyli podróbki na targowisku miejskim

Zabezpieczyli podróbki na targowisku miejskim

Podzielcie się informacją

Odzież oraz perfumy z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi znanych marek ujawnili i zabezpieczyli bialscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego. „Podróbki” oferowane były do sprzedaży na terenie targowiska miejskiego. Do sprawy zatrzymano trzy osoby w wieku 22-45 lat. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za popełniony czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

W minioną sobotę bialscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego delegatura w Białej Podlaskiej dokonali przeszukania na terenie targowiska miejskiego. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że wprowadzane są tam do obrotu przedmioty z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi znanych marek.

Podczas przeszukania stoiska funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli ponad 140 sztuk odzieży w tym t-shirtów i bluz. Zabezpieczono także 30 sztuk perfum opatrzonych zastrzeżonymi znakami towarowymi. Do sprawy zatrzymano trzy osoby  w wieku 22-45 lat obsługujące stoisko. Cała trójka usłyszała już zarzuty.

Policjanci ustalają teraz wszystkie okoliczności tej sprawy. Zgodnie z Ustawą – prawo własności przemysłowej przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.