zaatakował nożem swojego brata

Zaatakował nożem swojego brata

Idźcie i siejcie ;)

Podczas awantury domowej 48-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska zaatakował nożem swojego brata i zranił go. W trakcie zdarzenia mężczyzna był nietrzeźwy. Ranny mężczyzna trafił do szpitala a bialscy policjanci z Wydziału Kryminalnego rozpoczęli wyjaśnianie sprawy. Agresorowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został przez mieszkańca gminy Biała Podlaska, że podczas awantury domowej został ugodzony nożem przez mieszkającego z nim brata. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji.
Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Pokrzywdzony
mężczyzna trafił do szpitala. Na szczęście obrażenia rannego mężczyzny nie zagrażały jego życiu. Natomiast 48-letni agresor zatrzymany został w policyjnym areszcie. W trakcie zdarzenia mężczyzna był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.
Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy. 48-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Odpowiadał będzie za uszkodzenia ciała brata. Zgodnie z kodeksem karnym czyn ten zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności. Wczoraj wobec mężczyzny Prokurator zastosował dozór Policji.

KMP Biała Podlaska Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.