Za posiadanie środków odurzających odpowie 23-latka z Białej Podlaskiej

Za posiadanie środków odurzających odpowie 23-latka z Białej Podlaskiej

Podzielcie się informacją

Za posiadanie środków odurzających odpowie 23-latka z Białej Podlaskiej. W miejscu jej zamieszkania kryminalni ujawnili zawiniątka z białym proszkiem. Po wstępnym sprawdzeniu okazało się, że jest to mefedron. Kobieta usłyszała już zarzuty i przyznała się do winy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy dzisiaj rano weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że mieszkająca tam 23- latka posiadać może substancje psychotropowe.

W trakcie prowadzonych na miejscu czynności policjanci ujawnili foliowe zawiniątka z białym proszkiem. Znajdowały się w kosmetyczce. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że zabezpieczone środki to mefedron. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 60 porcji dealerskich tych narkotyków.

Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 23-latka zatrzymana została do wyjaśnienia, usłyszała też zarzut. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.