Z zazdrości uszkodził BMW
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Z zazdrości uszkodził BMW

Za uszkodzenie BMW odpowie 20-letni mieszkaniec powiatu bialskiego. Młody mężczyzna zarysował karoserię auta oraz uszkodził w nim oponę. Pokrzywdzony właściciel wycenił straty na około 8 tys. zł. Jak ustalili policjanci, 20-latek uszkodził auto ponieważ właściciel pojazdu kontaktował się z jego dziewczyną.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkową noc na terenie Białej Podlaskiej. Policjanci zostali powiadomieni, że pod jednym z bloków doszło do uszkodzenia zaparkowanego samochodu marki BMW. Kiedy policjanci dotarli pod wskazany adres, zastali właściciela pojazdu oraz uszkodzone auto.  Mundurowi ustalili, że sprawca zarysował wiele elementów karoserii oraz  uszkodził oponę. Straty pokrzywdzony oszacował na kwotę ponad 8 tys. zł.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o udział w sprawie. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec miasta. Tego samego dnia mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. 20-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Jak ustalili policjanci, 20-latek uszkodził auto ponieważ właściciel pojazdu kontaktował się z jego dziewczyną. Teraz o dalszym losie 20-latka zadecyduje sąd. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.