Z wiatrówki zastrzelił koty sąsiada
Kronika policyjna Tuczna

Z wiatrówki zastrzelił koty sąsiada

Za zastrzelenie z wiatrówki dwóch kotów i kierowanie gróźb karalnych wobec sąsiada odpowie 45-letni mieszkaniec gminy Tuczna. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego dozór Policji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

   W miniony wtorek Dzielnicowi Komisariatu Policji w Wisznicach uzyskali informację, że w gminy Tuczna, 45-latek strzelał do kota z wiatrówki. Na miejscu potwierdzili posiadane informacje. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna z terenu swojej posesji zastrzelił kota należącego do sąsiadów. Policjanci ustalili, że zdarzenie takie miało miejsce również pod koniec marca. Wówczas także kot został postrzelony i pomimo pomocy weterynarza tego zwierzęcia także nie dało się uratować.

   Do sprawy zatrzymany został 45-letni mieszkaniec gminy Tuczna. Policjanci zabezpieczyli też wiatrówkę, z której korzystał. Wczoraj 45-latek usłyszał zarzuty. W rozmowie z mundurowymi przyznał, że strzelał do zwierząt, jednak nie chciał ich zabić. Mężczyzna odpowiadał będzie również za groźby karalne, które miał kierować wobec sąsiada. Wczoraj Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.