Z nożem na brata
Aktualności z powiatu Janów Podlaski Kronika służb

Z nożem na brata

Z nożem na brata. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, wobec 31-letniej mieszkanki gm. Rokitno. Kobieta podejrzewana jest o usiłowanie zabójstwa swojego brata. Do zdarzenia doszło po wcześniejszym wspólnym spożywaniu alkoholu. W chwili zatrzymania miała prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Z nożem na brata – do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek,  w jednej z miejscowości na terenie gminy Janów Podlaski. Jak ustalili funkcjonariusze 31-letnia mieszkanka gm. Rokitno, kilkukrotnie ugodziła swojego brata nożem kuchennym w okolice szyi i karku.  Do zdarzenia doszło po wcześniejszym wspólnym spożywaniu alkoholu. Obecny  na miejscu świadek zapobiegł dalszej agresji kobiety oraz odebrał jej nóż.  Po tym  31-latka uciekła z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze, którzy natychmiast dotarli pod wskazany adres, w trakcie prowadzonych czynności zatrzymali kobietę. Znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Badane wykazało 1,9 promila alkoholu w jej organizmie. 31-latka trafiła do „policyjnego aresztu”, natomiast pokrzywdzony mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj Sad Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

Z nożem na brata

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.