z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo

Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo

Idźcie i siejcie ;)

W dniu 4 kwietnia 2021r. około godz. 14.40 w miejscowości Wyczółki gmina Piszczac doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący samochodem osobowym marki AUDI A6 z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo, następnie odbił się od niego i pozostał na środku drogi. Pomimo prowadzonej reanimacji 26-letni kierowca zmarł.

Poza pojazdem znajdował się też poszkodowany, który nie dawał oznak życia. Przybyły na miejsce ZRM podjął próbę reanimacji, która po pewnym czasie zakończyła się stwierdzeniem zgonu mężczyzny. W wyniku uderzenia pojazd został rozbity a jego elementy karoserii i wyposażenia zostały rozrzucone w promieniu około 40 metrów (wyrwany po uderzeniu silnik leżał około 20 metrów od pojazdu). Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu wsparcia psychicznego 2 osobom (członkom rodziny denata) znajdującym się na miejscu zdarzenia. Przez cały okres działań ruch na drodze Wyczółki – Dąbrowica Mała był zablokowany w obu kierunkach.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMPSP Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Piszczac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.