policja biała podlaska

Z dożywotnim zakazem i na podwójnym gazie, wpadł podczas kontroli drogowej

Podzielcie się informacją

Policjanci bialskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego osobowym oplem. Jej powodem był fakt, że zarówno kierowca jak też pasażerka nie korzystali z pasów bezpieczeństwa. Mundurowi szybko ustalili, że to nie jedyne przewinienie na koncie siedzącego za kółkiem mężczyzny. W organizmie miał niemal 2 promile alkoholu, a na koncie dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Przewoził też dziecko bez fotelika. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci bialskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę osobowego opla. Jej powodem był fakt, że zarówno kierowca jak też przewożona pasażerka nie korzystali z pasów bezpieczeństwa. Do zdarzenia doszło w sobotnie przedpołudnie na ulicy Piaskowej w Białej Podlaskiej. Mundurowi szybko ustalili, że mężczyzna ma na swoim koncie dużo więcej przewinień.

Po zatrzymaniu okazało się, że za kierownicą auta siedzi 32-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Od raz wyczuli od niego woń alkoholu. Urządzenie wykazało niemal dwa promile w organizmie 32-latka, a na jego koncie dożywotni zakaz kierowania pojazdami.

Mężczyzna w takim stanie przewoził również dziecko, które podróżowało bez fotelika bezpieczeństwa. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.