Biała Podlaska Kronika policyjna

Z 4 promilami “za kółkiem”

Dzięki informacji od świadka, funkcjonariusze zatrzymali 42-latka, który kierował volkswagenem w stanie nietrzeźwości. Kiedy policjanci dotarli do mężczyzny, badanie wykazało ponad 4 promile alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo na jego koncie widnieje dożywotni zakaz kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w miejscowości Dokudów Drugi. Dyżurny bialskiej komendy otrzymał informację o kierowcy volkswagena, który prawdopodobnie znajduje się w stanie nietrzeźwości.

Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Dzięki pomocy świadka funkcjonariusze ustalili, na którą posesję zdążył wjechać volkswagen. Kiedy dotarli  do mężczyzny odpowiadającego rysopisowi, ten był kompletnie pijany. Badanie wykazało ponad 4 promile alkoholu w jego organizmie. U 42-latka wykonane  zostało badanie retrospektywne, które pozwoli ustalić stan trzeźwości w chwili zdarzenia.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 42-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska, na swoim koncie posiada dożywotni zakaz kierowania pojazdami, natomiast jego pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych i polisy OC.

Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.