Wyrwał znak ze stacji paliw

Wyrwał znak ze stacji paliw

Idźcie i siejcie ;)

Inaczej tego nazwać nie można jak wyjątkową głupotą i wandalizmem. 32-latek z gminy Piszczac wyrwał znak ze stacji i paliw i pozostawił go przed jednym ze sklepów gdzie próbował zdewastować płot. Bialski policjantom zachowanie swoje tłumaczył rozstaniem z dziewczyną i wypitym alkoholem. Teraz będzie opowiadał będzie za kradzież, grozi mu do 5 pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w połowie kwietnia br. na ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że nieznany mężczyzna kopie w ogrodzenie jednego ze sklepów. Wandal uciekł, gdy tylko usłyszał, że świadek zdarzenia postanowił wezwać stróżów prawa. Na miejscu pozostawił jednak przyniesiony ze sobą znak – podświetlaną  strzałkę wskazującą kierunek jazdy.

Policjanci zajmujący się sprawą ustalili, że sprawca skradł ją z terenu jednej z bialskich stacji paliw. Amator cudzego mienia wyrwał znak z instalacji elektrycznej i niósł go przez kilkaset metrów. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 800 zł.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili dane mężczyzny podejrzanego o udział w sprawie. Okazało się, że jest to 32-letni mieszkaniec gminy Piszczac. Podczas rozmowy z policjantami przyznał, że powodem jego zachowania był wypity alkohol oraz rozstanie z dziewczyną.

Wczoraj 32-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy oraz dobrowolnie poddał się karze. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 KMP Biała Podlaska Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.