Wyróżnienie Bogumiła Lubańskiego i jego akcji "Zadbajmy o bezpieczeństwo na naszych drogach"
Aktualności z powiatu AutoMoto Z Białej Podlaskiej

Wyróżnienie Bogumiła Lubańskiego i jego akcji “Zadbajmy o bezpieczeństwo na naszych drogach”

W dniu 23 listopada 2018r. podczas IX Gali Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, zostałem nominowany w kategorii OSOBA ROKU. Miło nam jest poinformować, że nominację otrzymał Bogumił Lubański inicjator Ogólnopolskiej Akcji Społecznej “Zadbajmy o bezpieczeństwo na naszych drogach”, w której udział brało także Bialskie Forum.

Jest to nagroda która została ustanowiona dla osób, instytucji, które wniosły trwały wkład w rozwój i propagowanie bezpieczeństwa drogowego, jak również jest podziękowaniem za podejmowane działania oraz udzielane wsparcie dla kampanii promujących bezpieczne zachowanie uczestników ruchu drogowego.

Nominacja ta jest podsumowaniem mojej kilkunastoletniej pracy, polegającej na szeroko pojętym propagowaniu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w szczególności bezpieczeństwa osób niepełnosprawnych poruszających po drogach na wózkach inwalidzkich. ”Niepełnosprawni w ruchu drogowym” – jest to akcja którą prowadzę od 9 lat, kilkaset osób zapoznałem z tematem akcji podczas szkoleń, zarejestrowany w warunkach rzeczywistych film przedstawiający zagrożenia na jakie narażone są osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich po drogach, uzyskał obecnie około 100 tysięcy wyświetleń. – podsumował Bogumił Lubański.

To nie koniec niespodzianek, w kategorii ORGANIZACJA POZARZĄDOWA ROKU laureatem zostało OSP “Sidorki” Biała Podlaska.

Panu Bogumiłowi i OSP “Sidorki” serdecznie gratulujemy i życzy sobie i innym, dalszej owocnej pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Nasze artykuły o akcji:

 

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.