Wyprzedził "nieoznakowanego" na przejściu dla pieszych

Wyprzedził “nieoznakowanego” na przejściu dla pieszych – wpadł z narkotykami

Idźcie i siejcie ;)

Za posiadanie środków odurzających odpowie 30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej, której powodem było popełnione przez niego wykroczenie. Policjanci ujawnili we wnętrzu pojazdu oraz miejscu jego zamieszkania narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór na terenie Białej Podlaskiej. Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy zwrócili uwagę na jadącego z dużą prędkością opla. Po chwili kierowca samochodu postanowił wyprzedzić nieoznakowany radiowóz. Zrobił to jednak na przejściu dla pieszych.  Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności. Ruszyli za „amatorem szybkiej jazdy” i na ul. Orzechowej zatrzymali auto.

Za kierownicą pojazdu siedział 30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Zachowanie mężczyzny wskazywało, że może znajdować się pod działaniem alkoholu bądź środków odurzających. W trakcie prowadzonych czynności od mężczyzny pobrana została krew do badań na zawartość narkotyków w jego organizmie.

Podczas czynności wykonanych na miejscu zdarzenia policjanci ujawnili w pojeździe zawiniątka z amfetaminą i marihuaną. Dodatkowo, w miejscu zamieszkania mężczyzny, funkcjonariusze zabezpieczyli tabletki, które w swoim składzie zawierają pochodne opiatów. Pełny skład substancji zostanie określony podczas badań laboratoryjnych.

Mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia. Usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie też za popełnione wykroczenie.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.