Wypięła się przyczepka uderzyła motocyklistę
Piszczac Wypadki drogowe

Wypięła się przyczepka uderzyła motocyklistę

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Połoski. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie jazdy, z osobowego VW wypięła się  przyczepka, która zderzyła się z jadącym z przeciwka motocyklem. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący jednośladem. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze i dbałość o stan techniczny użytkowanych pojazdów.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 15:30 w miejscowości Połoski. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie jazdy, z samochodu osobowego marki VW Passat, nagle wypięła się przyczepka samochodowa, która zjechała na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z podróżującym swoim pasem ruchu motocyklem. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał motocyklista, który trafił do szpitala. Samochodem kierował 26-letni mieszkaniec gm. Piszczac, natomiast jednośladem 59-letni mieszkaniec tej samej gminy. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze oraz dbałość o stan techniczny użytkowanych pojazdów.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.