Wypadki na drogach powiatu
Międzyrzec Podlaski Wypadki drogowe Z Białej Podlaskiej

Wypadki na drogach powiatu

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch zdarzeń drogowych do których doszło wczoraj na terenie powiatu. W ich wyniku do szpitala z obrażeniami ciała trafiły 3 osoby. Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Pamiętajmy, że od tego, w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko życie i zdrowie nasze, ale również innych korzystających z dróg.

Do pierwszego zdarzenia doszło wczoraj około godz. 8:30 na ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, prawdopodobnie w wyniku nie zachowania bezpiecznej odległości najechał na tył zatrzymującego przed nim Forda. Za kierownicą Mercedesa siedział 31-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. W wyniku zdarzenia Ford, którym kierował 65-latek z gm. Leśna Podlaska uderzył w jadący przed nim samochód marki Kia. W wyniku wypadku, obrażeń ciała doznał 57-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska, podróżujący Kia. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi.Do drugiego zdarzenia doszło około godz. 15:30 w miejscowości Strzakły. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 19-latka kierująca Renaultem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu drogą główną Roverowi. Za kierownicą drugiego auta siedział mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski.  35-latek chcąc uniknąć zderzenia wykonał gwałtowny manewr skrętu, w wyniku którego stracił panowanie  nad pojazdem. Po tym jego auto dachowało. W wyniku tego do szpitala przewiezione zostały dwie osoby. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzeń oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że od tego, w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko życie i zdrowie nasze, ale również innych korzystających z dróg.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.