Wypadek z udziałem 5-latka

Wypadek z udziałem 5-latka

Idźcie i siejcie ;)

Bialscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj  na ul. Okopowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 5-letni chłopiec wybiegł nagle zza zaparkowanych aut, uderzając w bok przejeżdżającego BMW. Dziecko doznało obrażeń ciała i przewiezione zostało do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 18:00 na ul. Okopowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 5-letni chłopiec przebywający na placu zabaw nagle wybiegł zza zaparkowanych pojazdów. Dziecko uderzyło w bok przejeżdżającego drogą wewnętrzną auta. Samochodem kierował 26-letni powiatu łosickiego. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że w chwili zdarzenia kierujący BMW był trzeźwy.

W wyniku zdarzenia 5-latek doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Policjanci wykonują czynności, które pozwolą ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich opiekunów dzieci. Zwracajmy uwagę na to gdzie i jak bawią się dzieci. Ciekawe świata nie zdają sobie sprawy z grożących im niebezpieczeństw. Pamiętajmy, że dzieci nie powinny pozostawać bez opieki osób dorosłych. Miejsce zabaw powinno być bezpieczne, oddalone od wody oraz dróg.

Wypadek z udziałem 5-latka

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.