Wypadek w Zahajkach
Drelów Wypadki drogowe

Wypadek w Zahajkach

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 13:00 w miejscowości Zahajki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skodą 34-latek, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu. Po tym auto uderzyło w drzewo. W wyniku wypadku, śmierć na miejscu zdarzenia poniósł 30-letni pasażer samochodu. Pozostali uczestnicy doznali obrażeń ciała. Policjanci apelują o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 13:00 w miejscowości Zahajki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze. Po tym auto uderzyło w drzewo. Samochodem kierował 34-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniósł 30-letni pasażer. Ranny kierowca rozbitej skody śmigłowcem przetransportowany został do szpitala w Lublinie. Obrażeń ciała doznali również dwaj pasażerowie auta.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Po raz kolejny apelują o rozwagę do wsiadających za kierownicę. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego!

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.