Wypadek w Wysokich
Międzyrzec Podlaski Wypadki drogowe

Wypadek w Wysokich

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek (16.08) w miejscowości Wysokie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, jadącej droga krajową ciężarówce. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia około godz. 8:20 w miejscowości Wysokie, na wyjeździe z Międzyrzeca Podlaskiego na drogę krajową. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat, 55-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu samochodem ciężarowym marki Renault, doprowadzając do zderzenia. Drugim pojazdem kierował 23-letni mieszkaniec gminy Siedlce. By wydostać kierowcę osobówki z uszkodzonego pojazdu niezbędna była pomoc straży pożarnej i użycie specjalistycznego sprzętu.

W chwili zdarzenia kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Od kierowcy osobówki została pobrana krew do badań. W wyniku zdarzenia do szpitala, z obrażeniami ciała trafił kierowca oraz pasażer osobówki.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.