Wypadek w Sapiehowie

Wypadek w Sapiehowie

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek rano w miejscowości Sapiehów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 48-latka kierując skodą, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu podróżującemu drogą krajową volkswagenowi. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał pasażer golfa. Apelujemy o rozwagę na drodze!

Do wypadku doszło w piątek rano w miejscowości Sapiehów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Skoda 48-letnia mieszkanka gminy Sosnówka doprowadziła do zderzenia z volkswagenem. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla jadącego drogą krajową golfa. Drugim autem kierował 22-letni mieszkaniec gminy Dębowa Kłoda. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał pasażer volkswagena.  Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego. Przestrzeganie przepisów, wyobraźnia, rozsądek oraz umiejętność przewidywania różnych sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Wisznice
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Sosnówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.