Wypadek w Podolance

Wypadek w Podolance

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Podolanka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia 26-latka kierująca pojazdem doznała obrażeń ciała. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 7.00 w miejscowości Podolanka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Opel na łuku drogi, wpadła w poślizg i straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze i do rowu,  po tym uderzyło w drzewo.

Kierująca oplem 26-letnia mieszkanka gm. Piszczac była trzeźwa. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała. Do zdarzenia doszło podczas złych warunków atmosferycznych.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Dostosujmy technikę jazdy do warunków drogowych, nawierzchni i natężenia ruchu. Starajmy się przewidywać zagrożenia i dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

KMP Biała Podlaska Policja Terespol

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.