Wypadek w Piszczacu z udziałem cyklisty i auta osobowego
Piszczac Wypadki drogowe

Wypadek w Piszczacu z udziałem cyklisty i auta osobowego

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Rynek w Piszczacu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący rowerem 87-latek doprowadził do zderzenia z wyprzedzającym go pojazdem. W wyniku wypadku rowerzysta doznał obrażeń ciała. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj rano na ul. Rynek w Piszczacu. Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że kierujący rowerem 87-letni mieszkaniec gm. Piszczac doprowadził do zderzenia z audi. Cyklista prawdopodobnie, nie sygnalizując manewru skrętu w lewo uderzył w bok wyprzedzającego go pojazdu. Samochodem kierował 22-letni mieszkaniec gm. Piszczac.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala trafił  kierujący jednośladem.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Rowerzyści to obok pieszych i motocyklistów grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.