Wypadek w Lisznej
Kronika służb Sławatycze

Wypadek w Lisznej

Wypadek w Lisznej – policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 12: 30 w miejscowości Liszna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym fordem, zderzył się z jadącym drogą krajową busem. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała jedna osoba. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 12: 30 w miejscowości Liszna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Ford, 66-letni mieszkaniec Białegostoku, zderzył się na skrzyżowaniu, z samochodem VW Transporter. Kierowca forda prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą krajową transporterowi. Drugim autem kierował 49-letni obywatel Niemiec. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie.

W wyniku zdarzenia łącznie 5 osób zostało przewiezionych do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach, z obrażeniami ciała pozostała jedna osoba.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.