wypadek w lisach
Aktualności z powiatu AutoMoto Biała Podlaska Kronika służb

Wypadek w Lisach

Wypadek w Lisach – zderzenie z motocyklistą na drodze gruntowej. Wczoraj przed godziną 21:00 w miejscowości Lisy doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem 27-latek, nie udzielił pierwszeństwa kierującej Volvo. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierujący jednośladem.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 21:00 w miejscowości Lisy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Yamaha, 27-letni mieszkaniec gm. Łomazy, jadąc drogą gruntową, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, nadjeżdżającemu z prawej strony, również drogą gruntową volvo. Autem kierowała 25-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie.

W wyniku wypadku kierujący jednośladem mężczyzna doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Przypominają również, że motocykliści obok rowerzystów i pieszych to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Jest to grupa najbardziej narażona na udział i tragiczne konsekwencje wypadków drogowych.

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.