Wypadek w Holi
Biała Podlaska Wypadki drogowe

Wypadek w Holi

Bialscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat, 19-latek nie ustąpił pierwszeństwa dla jadącego „krajówką” innemu Volkswagenowi. W wyniku wypadku do szpitala trafiły 3 osoby. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 6:20 w miejscowości Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec gminy Kodeń kierujący samochodem marki Volkswagen Passat zderzył się z jadącym drogą krajową nr 2 pojazdem marki Volkswagen Golf. Mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa drugiemu kierującemu. Za kierownicą Golfa siedział 20-letni mieszkaniec gminy Zalesie. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiły 3 osoby.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominamy, że kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego. Wsiadając za kierownicę pojazdu, w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie. Złamanie podstawowych zasad bezpieczeństwa doprowadzić może do tragedii na drodze.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.