Wypadek w Bialanach - najechanie na tył

Wypadek w Bialanach – najechanie na tył

Podzielcie się informacją

W środę (06.04) po południu w miejscowości Bielany kierujący passatem 77-latek najechał na tył jadącego przed nim citroena. Po tym zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z volkswagenem polo. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiła pasażerka passata. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Do wypadku doszło około godziny 16.40 na drodze wojewódzkiej numer 812 w miejscowości Bielany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący passatem 77-letni mieszkaniec gminy Łomazy, prawdopodobnie w wyniku niezachowania należytej ostrożności, najechał na tył jadącego przed nim citroena. Drugim samochodem kierował 28-letni mieszkaniec gminy Podedwórze.

Po tym passat zjechał na przeciwny pas jezdni, gdzie zderzył się z volkswagenem polo, kierowanym przez 23-letnią mieszkankę gminy Łomazy. W chwili zdarzenia kierujący samochodami byli trzeźwi, potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiła pasażerka passata.

Ustalane są  wszystkie okoliczności wypadku.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska –

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Łomazy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.