Wypadek na Warszawskiej
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Wypadek na Warszawskiej – ciężarówką wymusił pierwszeństwo

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo, skręcając w lewo, na teren stacji paliw,  doprowadził do zderzenia z osobową mazdą. W wyniku wypadku, obrażeń ciała doznał  pasażer osobówki. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 10:00 na ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo, 52-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego, doprowadził do zderzenia z samochodem marki Mazda. Mężczyzna skręcając w lewo na teren stacji paliw, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobówce. Drugim samochodem kierował 39-letni mieszkaniec Siedlec.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał pasażer mazdy, który przewieziony został do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.