Wypadek na skrzyżowaniu Warszawskiej i "dwójki"

Wypadek na skrzyżowaniu Warszawskiej i “dwójki”

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z drogą krajową. Z ustaleń mundurowym wynika, że kierowca mercedesa vito, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z audi. W wyniku wypadku do szpitala trafiła jedna osoba. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:40 na ulicy Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Mercedes Vito, 56-letni mieszkaniec Lublina, wyjeżdżając na krajową dwójkę nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi. Drugim pojazdem kierował 41-letni mieszkaniec gminy Tuczna. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca vito, który przewieziony został do szpitala. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie.

Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie. Pamiętajmy, że od tego, w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko życie i zdrowie nasze, ale również innych korzystających z dróg.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.