Wypadek drogowy w Terespolu
Kronika służb Terespol

Wypadek drogowy w Terespolu

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę późnym popołudniem w Terespolu. Na jednym ze skrzyżowań Renault Megane zderzyło się z Volvo V70, które uderzyło w drzewo. W wyniku zdarzenia obydwoje kierujący odnieśli obrażenia i trafili do szpitala. Terespolscy policjanci ustalają okoliczności wypadku oraz apelują o rozważną i bezpieczną jazdę.

W niedzielę tuż po godzinie 19.00 dyżurny terespolskiego komisariatu przyjął zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na jednym z terespolskich skrzyżowań. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Narutowicza.

W toku czynności procesowych na miejscu zdarzenia policjantom udało się wstępnie ustalić, że 38-letnia mieszkanka Terespola kierując samochodem osobowym marki Renault Megane, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodem marki Volvo V70 21-latkowi z Terespola, doprowadzając do zderzenia pojazdów.

Samochody zderzyły się z taką siłą, że Volvo wjechało w rosnące przy ulicy drzewo i prawie je przewróciło. 38-latka ze złamaniami żeber, a 21-latek ze złamaną ręką trafili do bialskiego szpitala. Jak ustalili mundurowi, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożność, bezpieczną jazdę oraz zdrowy rozsądek, bowiem kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.