Wymusiła pierwszeństwo na busie

Wymusiła pierwszeństwo na busie

Podzielcie się informacją

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środę (29.06) w miejscowości Dubica Dolna. Za wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Toyota nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy busa. Po tym drugie auto uderzyło w drzewo. Do szpitala trafili kierowcy obydwu aut. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń ciała. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło przed godziną 10:00 w miejscowości Dubica Dolna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Toyota, 43-letnia mieszkanka gminy Wisznice na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z samochodem marki Ford Transit. Po tym bus uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem kierował 24-letni mieszkaniec tej samej gminy. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili kierowcy pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Na szczęście obrażenia nie okazały się groźne i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Wisznice
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Wisznice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.