Piknik Żeglarski w Międzyrzecu Podlaskim

Wyłowiono ciało poszukiwanego od soboty mężczyzny

Podzielcie się informacją

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 67-latka z Międzyrzeca Podlaskiego. Wczoraj ciało poszukiwanego od soboty mężczyzny wyłowiono ze zbiornika wodnego na terenie gminy Międzyrzec Podlaski. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w jego śmierci. Policjanci międzyrzeckiego komisariatu pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

W minioną sobotę policjanci międzyrzeckiego komisariatu powiadomieni zostali o zaginięciu 67-letniego mieszkańca miasta. Jak wynikało z przekazanych przez zgłaszającą informacji mężczyzna w czwartkowe popołudnie stawił się do pracy, jednak już z niej nie powrócił.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 67-latek mógł wypłynąć łódką na teren zbiornika wodnego znajdującego się w miejscu jego pracy. W poszukiwania zaangażowani byli zarówno funkcjonariusze międzyrzeckiego komisariatu i bialskiej komendy jak również strażacy PSP Międzyrzec Podlaski i OSP Stołpno, a także członkowie z koła wędkarskiego w Międzyrzecu Podlaskim. W działaniach wykorzystano psa topiący oraz specjalistyczny sprzęt w tym kamera termowizyjna i sonar.

W niedzielne poszukiwania włączyli się policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego w Lublinie oraz Strażacy ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa wodno-nurkowego KWPSP w Lublinie, którzy nurkowali w zbiorniku poszukując zaginionego. Podczas tych działań ujawniono ciało mężczyzny. W trakcie wstępnej identyfikacji potwierdzono, że jest to zaginiony 67-latek. Wstępnie nie stwierdzono obrażeń mogących świadczyć o udziale osób trzecich.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Międzyrzec Podlaski
foto: archiwum Bialskiego Forum
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.