policja biała podlaska

Wyłączył lodówki odpowie za spowodowane straty

Idźcie i siejcie ;)

Prawdopodobnie wypity alkohol był przyczyną nieodpowiedzialnego i kosztowane zachowania 41-latka z Białej Podlaskiej. Wyłączył on w jednym z bialskich sklepów agregat sterujący lodówkami. Efektem czego było rozmrożenie produktów, które niestety trzeba było zutylizować. Straty zostały oszacowane na blisko 7 tys. zł.

Do zdarzenia doszło pod koniec lutego br. na terenie Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca  wyłączył znajdujący się na zewnątrz sklepu agregat zawiadujący pracą trzech lodówek doprowadził do rozmrożenia znajdujących się w nich produktów. Do zdarzenia doszło już po zamknięciu sklepu. Wartość strat oszacowana została na kwotę niemal 7 tys. zł. Dodatkowo wszystkie produkty musiały zostać zutylizowane.

Sprawą zajęli się policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tego czynu. Okazało się, że jest to 41-letni  mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Wczoraj mężczyzna został zatrzymany. W trakcie rozmowy z zatrzymującymi go policjantami mężczyzna przyznał, że wyłączył agregat. Nie był jednaj w stanie wyjaśnić powodu swojego postępowania tłumacząc się wypitym alkoholem. Tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut i dobrowolnie poddał się karze. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.  Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bialskie Forum najlepsze informacje Biała Podlaska. Kronika kryminalna Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.