Wyjechała wprost pod ciężarówkę

Wyjechała wprost pod ciężarówkę

Podzielcie się informacją

W miniony weekend kierująca hondą 40-latka wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z jadącą droga krajową ciężarową Scanią. Do zdarzenia doszło w piątkową noc na „krajowej dwójce” w miejscowości Rogoźnica. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby, pasażerowie osobówki. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło w miniony piątek po godzinie 23.00 na drodze krajowej w miejscowości Rogoźnica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Honda, 40-letnia mieszkanka gminy Huszlew wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z jadącym krajówką tirem. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Drugim samochodem kierował 26-letni obywatel Białorusi. W chwili zdarzenia kierujący samochodami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby, pasażerowie osobówki. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, ze kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: KMP Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje i wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.