Wyjazdowe mecze UKS Olimpia Biała Podlaska
Fotorelacja Sport

Wyjazdowe mecze UKS Olimpia Biała Podlaska

W dniu 13 października 2018 r. w Zamościu najmłodsi zawodnicy UKS Olimpia zmierzyli się z drużynami MKS Padwa Zamość I i II. Grała także II liga seniorska.

Drużyna chłopców rocznik 2006 prowadzona przez trenera Łukasza Kandorę wygrała oba swoje spotkania, natomiast drużyna trenera Mariusza Michalczuka, rocznik 2007 niestety oba mecze przegrała. Na uwagę zasługuje fakt, że nasze drużyny zagrały bardzo dobre mecze, może trochę zabrakło zimnej krwi młodszym zawodnikom, którzy w debiucie w lidze grali bardzo nerwowo i mimo oddania zdecydowanie większej ilości rzutów nie zdołali wygrać meczu ze swoimi rówieśnikami z Zamościa.

Rocznik 2006 pewnie i bez dyskusyjnie wygrał swoje spotkania 13:23 (9:12) i 10:25 (5:11), wynik ani przez moment nie był zagrożony, a każdy z zawodników wykonywał swoje zadania boiskowe bardzo dobrze. Natomiast w drugim meczu chłopaków rocznika 2007 , tym razem ze starszymi kolegami z Zamościa, skazywani na porażkę bialczanie postawili ciężkie warunki bardziej doświadczonym przeciwnikom i mimo porażki mecz należy uznać za bardzo dobry w ich wykonaniu 12:6 (7:4) i 16:9 (7:4). W obu bialskich ekipach jest duży potencjał, trening i spokojna praca zaowocują w przyszłości, a kolejne mecze już za dwa tygodnie. 27 października 2018 w hali SP nr 3 w Białej Podlaskiej nasze drużyny zagrają swoje mecze, podejmując KS Azoty Puławy III. Już dziś serdecznie zapraszamy do kibicowania najmłodszej grupie zawodników UKS Olimpia Biała Podlaska.

Mariusz Michalczuk


Także seniorzy  grali mecz wyjazdowy w II lidze, niestety i tym razem bez punktów. Nasi szczypiorniści wracają bez punktów z Puław, gdzie grali z drugą drużyną “Azotów”. Po bardzo wyrównanej walce gospodarze wgrali 33:31 (18:17). Mecz bardzo przypominał ubiegłotygodniowy z Pabiksem, gdzie również nie wykorzystano prowadzenia i pozwolono rywalem na zwycięstwo.

 

Już teraz zapraszamy na najbliższy weekend ze szczypiornistami z Olimpii.

W piątek(19.10.2018r. Godz. 16.00) mecz drugiej ligi:
UKS OLIMPIA Biała Podlaska-AZS Lublin

W niedzielę (21.10.2018r. Godz. 11.00) inaugurujemy ligę juniorską:
UKS OLIMPIA Biała Podlaska-KS AZOTY PUŁAWY

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.