Wygrana w pięknym stylu, AZS wygrywa z Jurandem

Idźcie i siejcie ;)

Kibice od dawna czekali na taki mecz. Skupienie i zdecydowana postawa od początku meczu i bramki wpadały jedną za drugą.

Już dawno nie oglądałem tak dobrego meczu w wykonaniu akademików. Początek meczu jeszcze lekkie rozpoznanie bojem ale jak się zaczęło w 7. minucie to już pojechali.   Można powiedzieć, że wychodziło prawie wszystko. A szczególnie dwóm panom.

Nie lubię wyróżniać w sportach drużynowych jednak nie można nie zauważyć postawy  Łukasza Adamiuka na bramce i Bartosza Ziółkowskiego w ataku (I połowa).

Druga odsłona nie przyniosła zasadniczych zmian w grze. Zawodnicy AZS w pełni kontrolowali pojedynek i zasłużenie odnieśli zwycięstwo nad zawodnikami z Ciechanowa.

W najbliższą sobotę nasza drużyna jedzie do Puław na mecz z II drużyną Azotów.

Piłka ręczna I liga: AZS AWF Biała Podlaska – SCKS Jurand Ciechanów 44:28 (23:12)