Wybili szyby w samochodzie należącym do mieszkanki gminy Zalesie

Wybili szyby w samochodzie należącym do mieszkanki gminy Zalesie

Podzielcie się informacją

Policjanci z terespolskiego komisariatu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 22 lata, którzy podejrzani są o wybicie szyb w samochodzie należącym do mieszkanki gminy Zalesie. Dodatkowo odpowiedzą za znieważenie interweniujących policjantów i naruszenie nietykalności cielesnej jednego z nich. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Wczoraj decyzją prokuratora trafili pod dozór Policji. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór na terenie gminy Zalesie. Po godzinie 22.00 dyżurny terespolskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące uszkodzenie samochodu. Na miejscu mundurowi potwierdzili informację. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że sprawcy wybili dwie szyby w samochodzie osobowym. Wartość strat została oszacowana przez pokrzywdzoną na kwotę około 600 złotych.

Z chwilą podjęcia interwencji pokrzywdzona wskazała jednego z mężczyzn podejrzewanego o zniszczenie auta. Ten na widok mundurowych próbował uciekać. Szybko jednak został przez nich zatrzymany. Okazało się wówczas, że jest to 20-letni mieszkaniec gminy Rokitno. Chwilę później policjanci zatrzymali drugiego z mężczyzn podejrzanych o udział w zdarzeniu, 22-letniego mieszkańca gminy Zalesie.

Podczas interwencji nietrzeźwi oraz agresywni mężczyźni znieważyli interweniujących policjantów. Dodatkowo 20-latek jest podejrzany o naruszenie nietykalności cielesnej jednego z mundurowych. Wczoraj obydwaj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wobec 20-latka oraz jego 22-letniego kompana prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Terespol
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Zalesie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.