policja biała podlaska

Wybił szyby w drzwiach bo chciał spotkać się ze znajomą

Podzielcie się informacją

Zarzuty zniszczenia mienia usłyszał 36-latek, który podejrzany jest o wybicie dwóch szyb w drzwiach tarasowych domu. Z ustaleń mundurowych wynika, że powodem zachowania „wandala” była chęć spotkania się ze znajomą, która przebywała w budynku. 36-latka zatrzymano przez policjantów janowskiego komisariatu „na gorącym uczynku” zdarzenia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W miniony weekend dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące włamania do domu należącego do mieszkańca gminy Sosnówka. Na miejsce natychmiast wysłano policjantów z komisariatu w Janowie Podlaskim. W trakcie dojazdu pod wskazany adres zauważyli mężczyznę, którego zachowanie jak też wygląd wskazywały, że może mieć związek ze zgłoszeniem.

Ten na widok mundurowych próbował uciekać. Gdy został zatrzymany policjanci potwierdzili jego personalia. Okazało się że jest to 36-letni mieszaniec gminy Biała Podlaska. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

„Wandal” został rozpoznany również przez zgłaszającego. Funkcjonariusze ustalili, że do włamania nie doszło, natomiast  36-latek podejrzewany jest o uszkodzenie szyb w drzwiach tarasowych domu pokrzywdzonego.  Powodem agresywnego zachowania mężczyzny był fakt, że usiłował spotkać się ze swoją znajomą, która przebywała w budynku, a nie został tam wpuszczony.

36-latka zatrzymano do wyjaśnienia w „policyjnym areszcie”. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Janów Podlaski
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Janów Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.