Wtargnął na jezdnię i został potrącony

Wtargnął na jezdnię i został potrącony

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj rano w Konstantynowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca audi, potrąciła pieszego, który nagle wtargnął na jezdnię. W wyniku zdarzenia 60-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze!

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 9.00 na ul. Plac Wolności w  Konstantynowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi, potrąciła pieszego, który wtargnął na jezdnie wprost pod nadjeżdżające auto. Pojazdem kierowała 26-letnia mieszkanka powiatu łosickiego.

W wyniku zdarzenia pieszy, 60-letni mieszkaniec Konstantynowa, doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. W chwili wypadku kierująca audi była trzeźwa, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie. Od 60-latka pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że rowerzyści, motocykliści i piesi to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Janów Podlaski

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Konstantynów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.