policja biała podlaska

Wpadli przez brak maseczek

Podzielcie się informacją

Wczoraj (02.02) policjanci bialskiej prewencji zatrzymali dwóch mieszkańców miasta w wieku 26 i 47 lat. Mężczyźni, którzy okazali się być poszukiwani, wpadli podczas kontroli przestrzegania obostrzeń galerii handlowych na terenie miasta. Obydwaj nie dopełnili bowiem obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 10.30 na terenie jednej z bialskich galerii handlowych. Mundurowi, zwrócili uwagę na mężczyznę, który nie miał założonej obowiązkowej maseczki zakrywającej usta i nos. Podczas legitymowania i sprawdzenia jego danych w policyjnych bazach okazało się, że 26–latek jest poszukiwany przez bialska prokuraturę.

Po godzinie 14.00 bialscy patrolowcy kontrolując kolejną placówkę handlową zwrócili uwagę na mężczyznę, który również nie przestrzegał obowiązujących obostrzeń dotyczących walki z Covid-19. Funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencję podczas której ustalili, że 47-letni mieszkaniec miasta także poszukiwany jest przez prokuraturę.

Mężczyźni zostali zatrzymani. Odpowiedzieli też za popełnione wykroczenie.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.