Wpadła w poślizg i wjechała w drzewo
Janów Podlaski Kronika służb

Wpadła w poślizg i wjechała w drzewo

Wpadła w poślizg i wjechała w drzewo. Wczoraj po południu w miejscowości Peredyło doszło do wypadku drogowego. Kierująca samochodem osobowym marki VW Passat, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg, po czym uderzyło w drzewo. Obrażeń ciała doznała kierująca passatem. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 14:30 w miejscowości Peredyło. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki VW Passat, 28-letnia mieszkanka gm. Leśna Podlaska, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg po czym uderzyło w drzewo. Prawdopodobną przyczyna zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych.

Kierująca passatem była trzeźwa. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Jesienna aura, szybko zapadający zmierzch, mgły, opady deszczu, zmienne i niekorzystne warunki atmosferyczne mogą przyczynić się do większej ilości wypadków i kolizji drogowych w tym okresie. Dostosujmy technikę jazdy do warunków drogowych, nawierzchni i natężenia ruchu. Starajmy się przewidywać zagrożenia i dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.