policja biała podlaska

Wpadła na gorącym uczynku

Podzielcie się informacją

Bialscy policjanci zatrzymali 19-latkę podejrzaną o dokonanie kradzieży sklepowej. Kobieta wpadła na gorącym uczynku zdarzenia. Łupem amatorki cudzego mienia padły kosmetyki o wartości ponad 650 złotych. Nastolatka trafiła już do zakładu karnego, gdyż jak ustalili funkcjonariusze poszukiwano jej w związku z nieopłaconą grzywną. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

W minioną sobotę dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o kradzieży, do jakiej doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Sprawczynię na gorącym uczynku zdarzenia ujął pracownik ochrony. Z jego relacji wynikało, że kobieta próbowała opuścić sklep nie płacąc za zabrane produkty. Miała ze sobą kosmetyki o wartości ponad 650 złotych.

Skierowani na miejsce mundurowi potwierdzili zgłoszenie. Funkcjonariusze ustalili, personalia kobiety. Okazało się, że jest to 19-letnia mieszkanka miasta. Mundurowi szybko ustalili, że kobieta poszukiwana jest również do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z nieopłaconą grzywną.

Wczoraj kobieta usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Janów Podlaski

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Leśna Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.