policja biała podlaska

Wpadł podczas kontroli drogowej

Podzielcie się informacją

Najbliższy rok w zakładzie karnym spędzi 41-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów, który kierował autem pod wpływem alkoholu. Jak się okazało podczas kontroli drogowej był też poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Na jego koncie figuruje dodatkowo zakaz kierowania pojazdami.

W środę (22.12) przed północą na ulicy Kościelnej w Wisznicach mundurowi z wisznickiego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Audi. Za kierownicą auta siedział 41-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów. Policjanci ustalili, że mężczyzna poszukiwany jest do odbycia kary pozbawienia wolności.

Dodatkowo podczas prowadzonej kontroli mundurowi wyczuli od kierowcy alkohol. Wykonany test potwierdził, że mężczyzna znajduje się po użyciu alkoholu. W takim stanie 41-latek przewoził swoją 10-letnią córkę oraz drugiego trzeźwego pasażera.

Nie było to jedyne przewinienie na jego koncie, gdyż kierował autem pomimo aktywnego zakazu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

Odpowie również za kierowanie samochodem pomimo orzeczonego zakazu jak też pozostałe przewinienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Wisznice
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Wisznice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.