policja biała podlaska

Wpadł podczas interwencji zgłoszonej przez byłą partnerkę

Podzielcie się informacją

40-letni mieszkaniec gminy Piszczac najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym. Mężczyznę zatrzymano w trakcie interwencji zgłoszonej przez jego byłą partnerkę. Z relacji zgłaszającej wynikało, że mężczyzna jest agresywny i ma ze sobą siekierę. Mundurowi nie potwierdzili tego zgłoszenia, ustalili jednak, że mężczyznę poszukiwano do odbycia kary pozbawienia wolności.

W piątek przed godziną 21:00 dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące agresywnego mężczyzny. Miał on wszczynać awanturę w miejscu zamieszkania byłej partnerki oraz posiadać ze sobą siekierę. Na miejsce natychmiast wysłany został patrol policji. Tam policjanci ustalili, że byli partnerzy spożywali wspólnie alkohol, wówczas doszło sprzeczki. Nie potwierdziło się jednak zgłoszenie kobiety. Mężczyzna nie miał siekiery czy też innego niebezpiecznego przedmiotu, natomiast zgłaszająca nie potrafiła też w żaden sposób wyjaśnić treści swojego zgłoszenia.

Mundurowi nie potwierdzili przemocy ze strony mężczyzny szybko jednak ustalili, że 40-letni mieszkaniec gminy Piszczac jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z nieopłaconą grzywną. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Piszczac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.