policja biała podlaska

Wpadł, gdy po raz kolejny wrócił do sklepu

Podzielcie się informacją

Za kradzież sklepową odpowie 35-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Gdy po raz kolejny „odwiedził” jedną z drogerii został rozpoznany przez pracownika ochrony, jako sprawca kradzieży z ostatnich dni. Wartość strat oszacowano na kwotę niemal 600 złotych. 35-latek trafił do „policyjnego aresztu”. Mundurowi wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy.

W poniedziałek po południu dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży sklepowej, w jednej z drogerii na terenie miasta. Z relacji zgłaszającego wynikało, że wśród klientów sklepu rozpoznał jego zdaniem sprawcę kradzieży. Do zdarzeń doszło zarówno kilka godzin przed zgłoszeniem jak też poprzedniego dnia i zostały one zarejestrowane przez sklepowy monitoring. Dlatego gdy zgłaszający po raz kolejny zauważył mężczyznę na terenie sklepu ujął go, o całym zdarzeniu informując stróżów prawa.

Wartość skradzionych kosmetyków oraz akcesoriów oszacowano na kwotę niemal 600 złotych. 35-latek trafił do „policyjnego aresztu”. Teraz funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności sprawy oraz sprawdzają czy są to jedyne czyny, które może mieć na swoim koncie 35-latek.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.