Wielkie otwarcie pierwszej w Białej Podlaskiej Kliniki Witaminowej

Wielkie otwarcie pierwszej w Białej Podlaskiej Kliniki Witaminowej

Podzielcie się informacją

W poniedziałek (07.01) miało miejsce uroczyste otwarcie pierwszej w naszym mieście Twojej Kliniki Witaminowej. Klinika Witaminowa  to miejsce, które powstało poprzez świadomą podróż do celu, którym jest zdrowie, siła, energia i piękno.

Czym jest Klinika Witaminowa?

Miejsce o holistycznym podejściu do zdrowia, najlepszym sprzęcie diagnostycznym, ekspertach, którzy doskonale wiedzą, czego potrzebuje nasz organizm, a najważniejsze, na suplementach, które w szybkim czasie regenerują i uzdrawiają ciało i umysł. Miejsce, w którym suplementy aplikuje się, w jedyny skuteczny sposób – dożylnie.

W Klinice Witaminowej wprowadzony został podział, odpowiadający różnym potrzebom, np. oczyszczaniu organizmu, regeneracji – wzmacnianiu odporności, niwelowaniu stresu i łagodzeniu (leczeniu) objawów depresji. Dodatkowo, dla osób, które szczególnie dbają o urodę zadbaliśmy o idealnie skomponowane koktajle witaminowe – odmładzające i odchudzające umożliwiające redukcję cellulitu i wyszczupleniu sylwetki.

Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a terapie konsultowane są z lekarzami, stosującymi zasady medycyny holistycznej.

Oferta dobierana jest indywidualnie dla każdego, niezależnie od wieku, dla kobiet, mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i zawodowo, seniorów, dla osób dbających o siebie w ramach profilaktyki zdrowia oraz dla osób chorych,  jako uzupełnienie leczenia farmakologicznego w chorobach cywilizacyjnych i przewlekłych.

Jak to działa: Omijając układ pokarmowy i dostarczając, za pomocą kroplówki leki, witaminy i minerały bezpośrednio do krwiobiegu, eliminujemy wpływ enzymów trawiennych i dysfunkcji układu pokarmowego pacjenta. Oznacza to dostarczenie organizmowi 100% wartościowych składników, pozwalających na osiągnięcie najszybszego i najbardziej skutecznego efektu terapii. Substancje podawane w klinice wchłaniają się natychmiastowo, a co za tym idzie efekty ich działania są silniejsze i bardziej efektywne, niż w przypadku klasycznych suplementów diety.

W Klinice Witaminowej tak samo ważne jak skuteczność terapii są:

Bezpieczeństwo: przed rozpoczęciem kuracji niezbędna jest konsultacja lekarska, terapia jest dobrana indywidualnie;

Jakość: posiadamy status certyfikowanego podmiotu leczniczego, profesjonalny, doświadczony personel medyczny, korzystamy tylko z najwyższej jakości farmaceutyków zarejestrowanych w Polsce;

Wygoda: wszystko w jednym miejscu, kroplówki bez czekania i bez umawiania, pacjent przychodzi wtedy kiedy ma czas.

Twoja Klinika Witaminowa znajduje się w Białej Podlaskiej ul. Francuska 30A.

Więcej informacji o Klinice Witaminowej w Białej Podlaskiej znajdziecie na Facebooku.

« z 2 »

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.